Deti na svadbe a fotobox

Deti na svadbe a fotobox

Deti na svadbe a fotobox

Plánujete svadbu a na zozname vašich hostí sa nachádzajú aj páry s deťmi? Pripravte pre nich program, ktorý ich určite zabaví. Deti často nevedia obsedieť ani len počas rýchleho obedu v reštaurácii, nieto ešte celý večer na svadbe. Máme preto pre vás zopár tipov ako deti na svadbe zabaviť tak, že nebudú chcieť odísť a užijú si ju rovnako ako aj ich rodičia.

DETI a ZÁBAVA VO FUNFACE FOTOBOXE

Fotobúdky majú vo veľkej obľube dospelí aj detiFunFace Fotobox bude nepochybne skvelou zábavou pre deti, ale rovnako aj pre rodičov. Deti sa vybláznia s množstvom zábavných rekvizít a budú mať rozptýlenie aj na niekoľko hodín. Výber obrovských okuliarov, vtipných farebných parochní, klobúkov a mnohých iných rekvizít je pre deti zábavou samo o sebe. Pamiatke v podobe skvelých fotiek sa zas potešia mladomanželia, ale aj rodičia.

GRAFFITI TV A GRAFFITI WALL

Kreslenie deti milujú. Predstavte si, že si budú môcť pomaľovať svoju fotografiu a následne si ju upravenú aj vytlačiť. Vďaka Graffiti TV sa takto deti môžu na svadbe zabávať celé hodiny. Ako Graffiti TV funguje? Ktokoľvek z hostí sa najskôr odfotí a jeho fotografia sa zobrazí na veľkej dotykovej obrazovke. Následne je možné na dotykovej obrazovke čokoľvek na fotku dokresliť alebo ju dotvoriť pomocou širokého výberu nálepiek či smajlíkov. Graffiti Wall funguje podobne, len namiesto obrazovky uvidíte imitáciu steny a fotografie môžete upravovať pomocou e-spreja. Deti takto môžu dotvoriť fotografie pomocou vlastnej fantázie a dokreslia alebo dopíšu na fotky to, čo sa im páči.

Deti na svadbe, bublifuk, svadobne omalovanky

HERNÝ A TVORIVÝ KÚTIK

Pre deti odporúčame vytvoriť samostatný kútik, v ktorom sa budú môcť spolu hrať keď neobsedia pri stole. Do herného a tvorivého kútiku môžete zahrnúť:

  • Omaľovánky, papiere a ceruzky – kreslenie je univerzálnou zábavou pre rôzne vekové kategórie detí. Nechajte ich vymaľovávať alebo ich poverte tvorbou prianí pre novomanželov.
  • Bublifuky – deti bublifuky milujú a okrem toho, že ich nimi potešíte ich môžete využiť aj na pekné fotky alebo video.
  • Spoločenské hry – dajte do kútika pexeso, Dobble, Človeče nehnevaj sa alebo iné hry, ktoré deti poznajú a budú sa s nimi vedieť zabaviť.

 

Autor článku: FUN*FACE, www.funface.sk, Bratislava*