Farba roka 2022 je Very Peri

Farba roka 2022 je Very Peri

Farba roka 2022 je Very Peri

Už 23 rokov vyberá rešpektovaná spoločnosť Pantone Colour Institute farbu roka, ktorá ovplyvňuje a inšpirujte všetky odvetvia na celom svete. Tentokrát po prvý raz vytvorili úplne nový odtieň. Kombinuje v sebe zvončekovo modrú, orgovánovo fialovú, levanduľovú a všimnúť si možno aj jej červenkasté podtóny. Ide skutočne o veľmi unikátny odtieň.

Farba roka 2022 je Very Peri, presne PANTONE 17-3938 Very Peri – “najšťastnejší” odtieň z celej palety modrej.

Very Peri, nasa svadba, wedmap


Farba podľa Pantone Colour Institute ilustruje spojenie moderného života, spôsob akým sa farebné trendy v digitálnom svete prejavujú vo fyzickom svete a naopak. Má podnecovať tvorivého ducha, vynaliezavosť a kreativitu.  Podľa slov spoločnosti  je to najšťastnejší a najteplejší zo všetkých modrých odtieňov, ktorý v sebe spája vernosť a stálosť modrej farby s energiou a vzrušením červenej.

Very Peri ako farba Vašej svadby

Unikátna farba Very Peri by bola možno odvážna voľba ako hlavná farba vašej svadobnej palety. Môžete sa riadiť tradičnými zásadami pre farby a použiť Very Peri ako akcent, čím zdôrazníte svoje nadšenie pre ďalšiu šťastnú fázu vášho života.
V prípade oblečenia mladomanželov pravdepodobne uprednostníme tradičnú cestu a vylepšíme svoje obleky a svadobné šaty doplnkami novej farby.
Very Peri, nasa svadba, wedmap, very peri wedding

Svadobní hostia a trendy farba Very Peri

Very Peri je veľmi výrazná farba, aby nedošlo k odpútaniu pozornosti od nevesty, svadobní hostia by sa mali ladiť do pastelovej verzie farby. Ak sa to týka družičiek, samozrejme je to na zladení a dohode s nevestou.

Very Peri, nasa svadba, wedmap

Áno, alternatívne môže byť farba Very peri použitá aj ako váš primárny odtieň na vyjadrenie vašej kreativity a individuality v rámci modernej svadobnej témy.

Sekundárne farby, s ktorými sa rozhodnete pracovať, môžu výrazne zmeniť energiu vašej témy. Pre energické letné svadby pridajte prírodnú zeleň a okrovú. Pre sofistikované svadby spárujte Very Peri s neutrálnymi a zemitými tónmi. Takto môžete na svadobnú výzdobu aplikovať rôzne kombinácie.

Môžete si pozrieť odporúčané farebné kombinácie priamo od pantone.com TU >> alebo tieto farebné ladenia nechať na odborníkoch.

Farbou roka 2022 je Very Peri, Very Peri, nasa svadba, wedmap

Ak aj Vy túžite ísť s dobou, inšpirujte sa pre svoju svadbu touto novou farbou. Či už bude len jemne zakomponovaná v kvetinovej výzdobe a svadobnej kytici, alebo ovládne celú svadobnú výzdobu ako hlavná farba, je len na Vás.

Ale jedno je isté – kytica, torta, taniere, stuhy či ženích s vestou vo farbe Very peri budú pre tento rok určite IN.

Very Peri, nasa svadba, wedmap

Váš obľúbený svadobný vyhľadávač Nasa-svadba.sk, miesto pre Vašu svadbu

Všetky svadobné miesta, ktoré pre Vás neustále monitorujeme, nájdete tu – príjemné hľadanie >>


Sledujte nás aj na INSTAGRAME>>