Súťaž a vyhraj romantický zájazd

Súťaž a vyhraj romantický zájazd

Súťaž a vyhraj romantický zájazd

Budúci mladomanželia, všetky zaľúbené páry a novomanželia, máme pre Vás novú skvelú narodeninovú súťaž o úžasný

poznávací zájazd pre 2 osoby do Talianskej Verony, Ríma… alebo romantického Paríža podľa vlastného výberu v hodnote 358 €!

Oslavujte 2. narodeniny nášho svadobného vyhľadávača s nami a výhrou navštívte napríklad najromantickejšie mestá Talianska – Benátky a Veronu. Pobozkajte sa pod legendárnym balkónom Rómea a Júlie, vychutnajte si kávu v kaviarni kde ju popíjal aj slávny zvodca Casanova. A užite si plavbu elegantnou gondolou po kanáloch Benátok.

Alebo si vychutnajte Paríž všetkými zmyslami! Mesto zamilovaných a perlu na Seine. Paríž to nie je len Eiffelovka, Moulin Rouge, Notre Dame či Louvre. V metropole Francúzska na Vás čaká aj mnoho ďalších prekvapení. A skôr než sa s mestom umelcov rozlúčite, vyznajte si lásku pod do neba sa týčiacou Eiffelovkou!

Je len na Vás, ktorý zájazd si zvolíte a užijete si nádherný romantický výlet.

  • Súťažná otázka:
  • V ktorom romantickom meste, nazývaným aj mestom večnej lásky, sa nachádza preslávený balkón, na ktorom čakala Shakespearova hrdinka Júlia na svojho Rómea?

 

sutaz, zajazd, taliansko, pariz, verona

Podmienky súťaže:

  • do súťaže ste zaradení po vpísaní správnej odpovede do komentáru pod tento článok* (výhercovia budú kontaktovaný e-mailom zadaným pri registrácii, preto ho prosím pozorne vyplňte)
    * Pred vpísaním komentáru  je potrebné byť na našom vyhľadávači zaregistrovaný a následne prihlásený! 
  • CENA:
    Poznávací 5-dňový autobusový zájazd od CK ADRIA TRAVEL s.r.o., Banská Bystrica pre 2 osoby podľa vlastného výberu v ľubovolnom voľnom termíne CK do konca roku 2020.

Súťaž usporiada Váš obľúbený prvý slovenský svadobný vyhľadávač Naša-svadba.sk:)

Termín ukončenia súťaže ja v magický dátum:) 22.2.2020, výherca bude zverejnený po tomto dátume v našom blogu. *
* predlžujeme a odkladáme zlosovanie pre účastníkov výstavy NR 🙂 na 3.3.2020

adria travel, svadobna cesta, sutaz, svadba v zahranici

CK ADRIA TRAVEL:

“Baví nás cestovanie, spoznávanie nových miest a zažívanie neopakovateľných zážitkov. Cestovanie je pre nás vášeň, ktorá nás obohacuje o zážitky, o ľudí s ktorými sa stretávame, o vône, chute, výhľady. Je úžasné porozumieť krajine, poznať ju so všetkými zákutiami, obyvateľov so všetkými pikoškami. A preto je fajn cestovať s nami.

Cestovná kancelária ADRIA TRAVEL Vám ponúka širokú paletu autobusových či leteckých poznávacích zájazdov do celej Európy, Izraela, Jordánska, Maroka, Ruska a iných miest. Za vynikajúce ceny pre Vás pripravujeme okrem už osvedčených a Vami pozitívne hodnotených zájazdov, aj stále nové poznávacie, pobytové, víkendové, firemné a školské zájazdy šité na mieru podľa Vášho záujmu.

Okrem kvalitných sprievodcov, dobrých hotelov, dopravy luxusnými klimatizovanými autobusmi máme pre Vás pripravené nástupné miesta po celom Slovensku.”