Súťaž a vyhraj romantický zájazd

Súťaž a vyhraj romantický zájazd

Súťaž a vyhraj romantický zájazd

Budúci mladomanželia, všetky zaľúbené páry a novomanželia, máme pre Vás novú skvelú narodeninovú súťaž o úžasný

poznávací zájazd pre 2 osoby do Talianskej Verony, Ríma… alebo romantického Paríža podľa vlastného výberu v hodnote 358 €!

Oslavujte 2. narodeniny nášho svadobného vyhľadávača s nami a výhrou navštívte napríklad najromantickejšie mestá Talianska – Benátky a Veronu. Pobozkajte sa pod legendárnym balkónom Rómea a Júlie, vychutnajte si kávu v kaviarni kde ju popíjal aj slávny zvodca Casanova. A užite si plavbu elegantnou gondolou po kanáloch Benátok.

Alebo si vychutnajte Paríž všetkými zmyslami! Mesto zamilovaných a perlu na Seine. Paríž to nie je len Eiffelovka, Moulin Rouge, Notre Dame či Louvre. V metropole Francúzska na Vás čaká aj mnoho ďalších prekvapení. A skôr než sa s mestom umelcov rozlúčite, vyznajte si lásku pod do neba sa týčiacou Eiffelovkou!

Je len na Vás, ktorý zájazd si zvolíte a užijete si nádherný romantický výlet.

  • Súťažná otázka:
  • V ktorom romantickom meste, nazývaným aj mestom večnej lásky, sa nachádza preslávený balkón, na ktorom čakala Shakespearova hrdinka Júlia na svojho Rómea?

 

sutaz, zajazd, taliansko, pariz, verona

Podmienky súťaže:

  • do súťaže ste zaradení po vpísaní správnej odpovede do komentáru pod tento článok* (výhercovia budú kontaktovaný e-mailom zadaným pri registrácii, preto ho prosím pozorne vyplňte)
    * Pred vpísaním komentáru  je potrebné byť na našom vyhľadávači zaregistrovaný a následne prihlásený! 
  • CENA:
    Poznávací 5-dňový autobusový zájazd od CK ADRIA TRAVEL s.r.o., Banská Bystrica pre 2 osoby podľa vlastného výberu v ľubovolnom voľnom termíne CK do konca roku 2020.

Súťaž usporiada Váš obľúbený prvý slovenský svadobný vyhľadávač Naša-svadba.sk:)

Termín ukončenia súťaže ja v magický dátum:) 22.2.2020, výherca bude zverejnený po tomto dátume v našom blogu. *
* predlžujeme a odkladáme zlosovanie pre účastníkov výstavy NR 🙂 na 3.3.2020

adria travel, svadobna cesta, sutaz, svadba v zahranici

CK ADRIA TRAVEL:

“Baví nás cestovanie, spoznávanie nových miest a zažívanie neopakovateľných zážitkov. Cestovanie je pre nás vášeň, ktorá nás obohacuje o zážitky, o ľudí s ktorými sa stretávame, o vône, chute, výhľady. Je úžasné porozumieť krajine, poznať ju so všetkými zákutiami, obyvateľov so všetkými pikoškami. A preto je fajn cestovať s nami.

Cestovná kancelária ADRIA TRAVEL Vám ponúka širokú paletu autobusových či leteckých poznávacích zájazdov do celej Európy, Izraela, Jordánska, Maroka, Ruska a iných miest. Za vynikajúce ceny pre Vás pripravujeme okrem už osvedčených a Vami pozitívne hodnotených zájazdov, aj stále nové poznávacie, pobytové, víkendové, firemné a školské zájazdy šité na mieru podľa Vášho záujmu.

Okrem kvalitných sprievodcov, dobrých hotelov, dopravy luxusnými klimatizovanými autobusmi máme pre Vás pripravené nástupné miesta po celom Slovensku.”


 

Výherca súťaže: kika88

Srdečne gratulujeme 🙂

Voucher na poznávací zájazd pre 2 osoby podľa vlastného výberu v hodnote 358 € a ďalšie informácie ku výhre, ako aj možný termínový odklad si nájdete vo svojej emailovej schránke na emailovej adrese, zadanej pri registrácii.
Ďakujeme všetkým za účasť, čoskoro pre Vás spustíme novú súťaž;)