Svadba v stodole a kolibe

Svadba v stodole a kolibe

Svadba v stodole a kolibe

Svadba v stodole a kolibe je trendom posledných rokov už aj u nás. Či už to bude tradičná slovenská svadba alebo prírodná BOHO svadba, tento vidiecky priestor dodá Vášmu dňu jedinečné čaro. Nečudo, svojimi unikátnymi priestormi zaručí skutočne nezabudnuteľnú svadbu.

Novopostavené alebo zrekonštruované stodoly a koliby pribúdajú aj na Slovensku a sú čoraz viac vyhľadávanejšie budúcimi mladomanželmi. A verte, že už aj u nás si máme z čoho vyberať a termíny je múdre zarezervovať si čím skôr.

Svadba v stodole a kolibe – služby

Niektoré stodoly ponúkajú všetky služby od obradu, svadobnej výzdoby, hostiny aj ubytovania, iné zase hostinu riešia napr. partnerským cateringom, či food truckom. Ale všetky bez rozdielu ponúkajú čarovnú atmosféru nevšedného rustikálneho priestoru pre Vašu rozprávkovú svadbu. Niet divu, že mladé páry si stodoly obľúbili pre čaro uvoľnenej atmosféry, ale aj z dôvodu, že strávia svoj svadobný deň na jednom mieste.
Pozrieme sa teda na tie, ktoré sú najideálnejším riešením a to stodoly so zázemím …službami aj ubytovaním.

Predsvadobná večera či posedenie s družičkami?

Áno, toto poznáme viac z filmov ako z bežnej praxe. Je ale veľkou výhodou necestovať vo svadobný deň. Prídete pohodlne podvečer, zobudíte sa bez časového stresu a starostí z presunu už na mieste, ušetríte čas a môžete začať s prípravami v pohodlí svojej izby. A ako bonus, môžete ešte večer pred svadbou poklebetiť s priateľmi pri pohári vínka, alebo si dať príjemnú večeru v kruhu najbližšej rodiny.

svadba v prirode, družičky, vino

Obrad a hostina na jednom mieste

Aj pre Vás je predstava formálnej svadby na úrade nepríjemná? Dohodnite si s matrikou sobáš na mieste hostiny a z Vášho ÁNO sa stane príjemný okamih v uvoľnenej a útulnej atmosfére prírody. V pohodlí na jednom mieste, bez presunov Vás aj svadobných hostí, s osobitou rustikálnou atmosférou a pokojom prírody bude Váš veľký deň skutočne mimoriadny.

svadba v stodole, boho svadba

Svadobné fotenie

Na svadobné portréty sa nájde nespočetne veľa rozmanitých miest, aby Vaše spomienky boli nezabudnuteľné. Ideálne fotenie portrétov je dobré realizovať na viacerých miestach, aby Vaše svadobné fotografie neboli jednotvárne. A už sme pri tom – výhoda koliby, prírody a rustikálnych prvkov. V takomto prostredí budú Vaše svadobné portréty nielen rozmanité, ale zaručene prirodzené a tým dokonalé. A to všetko opäť na jednom mieste. To je svadba v stodole a kolibe.

svadba v stodole, svadba v prirode, nevesta

Svadba v stodole a kolibe

Je jedno, či už si vyberiete svadobné miesto v stodole so zázemím alebo budete mať niektoré služby od partnerských dodávateľov, Vaša svadba bude zaručene neopakovateľná, uvoľnená a v súlade s prírodou.
A nezúfajte, ak vo Vašom okolí je len jednoduchá stodola bez kuchyne, vieme, že nevýhody sa stanú niekedy aj výhodami a prípadné vlastné občerstvenie alebo svadobné koláčiky určite znížia Váš svadobný rozpočet.

Prajeme Vám úspešný výber Vášho dokonalého miesta na svadbu.
Váš obľúbený svadobný vyhľadávač Nasa-svadba.sk

Všetky svadobné miesta, ktoré pre Vás neustále monitorujeme, nájdete tu – príjemné hľadanie >>


Sledujte nás aj na INSTAGRAME>>