Svadobný veľtrh Incheba Expo Bratislava

Svadobný veľtrh Incheba Expo Bratislava

Svadobný veľtrh Incheba Expo Bratislava

Najväčší svadobný veľtrh na Slovensku Incheba Expo Bratislava

ideálne miesto na svadobné prípravy bez stresu
8. a 9. februára 2020 (piatok a sobota)

Najväčší Svadobný veľtrh na Slovensku so 15- ročnou tradíciou pre Vás organizuje Štúdio Škerák.


15. ročník Svadobného veľtrhu a 1. ročník výstavy Gentleman Expo je úspešne za nami.
Akciu za obidva dni navštívilo 8.434 ľudí.
Pozrite si s nami video a fotografie z veľtrhu:)

Svadobný veľtrh a Gentleman Expo 2020 – foto >>

 


Keď sa v roku 2005 skončilo fungovanie výstavníctva na Prievozskej ulici a tým aj výstava Svadba, rozhodli sme sa nadviazať na tradíciu. Pokračovať v tejto vydarenej a pre budúcich mladomanželov, obľúbenej akcii. Napriek tomu, že sa vraví, že začiatky bývajú ťažké, náš 1. ročník Svadobného veľtrhu, ktorý sa vtedy konal v priestoroch Technopolu, skončil na výbornú.

Po druhom ročníku sme pre veľký záujem zo strany vystavovateľov aj návštevníkov hľadali nové a väčšie priestory. Tak ste nás počas nasledujúcich troch rokov mohli navštíviť v PKO v Bratislave.

gentleman expo, svadobny veltrh

Svadobný veľtrh od 6. ročníka Incheba Expo

Pre veľký záujem sme sa od šiesteho ročníka presunuli do priestorov Incheba Expo. Kde sme náš Svadobný veľtrh spojili s produktom Incheby – výstavou Interbeauty. Tým naša výstava získala iný rozmer a stali sme sa najväčšou svadobnou výstavou na Slovensku. Každoročne prezentujeme svoje svadobné služby viac ako 130 vystavovateľov. Zo Slovenska, Čiech, Poľska, Maďarska aj Rakúska a vyše 80 vystavovateľov nájdete na výstave Interbeauty.

Rekordný je aj počet návštevníkov, ktorí zavítajú do priestorov Incheby počas týchto dvoch dní. Pohybuje sa v číslach od 9.000 do 13.000. Kapacita Incheby je však veľká, a napriek tomuto vysokému číslu poskytujeme pre návštevníkov kvalitný servis, čo sa týka ponuky služieb, informácií, kultúrneho vyžitia, či občerstvenia.

Cenovo dostupnejšie, trošku drahšie, aj luxusné

Každoročne sa snažíme zdokonaľovať a hľadať pre Vás zaujímavé spoločnosti. Ktoré by svojimi službami alebo tovarom mohli spestriť, ozvláštniť alebo zdokonaliť Vaše svadobné prípravy, či samotnú svadbu. Našim cieľom je, aby ste na jednom mieste našli ponuku viacerých spoločností, ktoré si môžete hneď porovnať a zároveň vybrať pre Vás tú najvyhovujúcejšiu. Nerobíme výber za Vás, ponúkame Vám všetky možnosti – cenovo dostupnejšie, trošku drahšie, a takisto aj tie super luxusné. Na našom veľtrhu si príde na svoje naozaj každý. Tešíme sa, že sa naša svadobná rodina každým rokom rozrastá. 🙂

svadobny veltrh, incheba, bratislava

O tom, že na Svadobnom veľtrhu nájdete kopec zaujímavých a jedinečných dodávateľov asi netreba hovoriť. Zoznam všetkých vystavovateľov nájdete na stránke Svadobného veľtrhu. Za zmienku skôr stojí to, že na Svadobnom veľtrhu v Incheba Expo v Bratislave ušetríte veľa peňazí. Stačí si vopred premyslieť, čo všetko treba zabezpečiť na Vašu svadbu. Sledovať našu FB stránku, kde Vám každý deň prinášame aktuálne informácie o akciách a zľavách, ktoré si na veľtrh pre Vás pripravili svadobní dodávatelia.

Tešiť sa môžete aj na bohatý program a rôzne súťaže, ktoré budú veľtrh sprevádzať.

Neváhajte a navštívte najväčší Svadobný veľtrh na Slovensku, ktorého 15. ročník
sa bude konať v dňoch

7.-8. februára 2020 (piatok, sobota)
v Incheba Expo v Bratislave spolu s výstavou Gentleman Expo Interbeauty

v čase od 10,00 do 18,00.

Svadobný veľtrh 2020 from Studio Skerak on Vimeo.

 

Viac informácií nájdete na www.svadobnyveltrh.sk alebo na www.facebook.com/svadobnyveltrh.

Videopozvánka – https://vimeo.com/294513295

Organizátor veľtrhu:
studio skerak

Ďalšie nami organizované Svadobné veľtrhy v roku 2020:

22.2.2020 – Hotel Lux, Banská Bystrica
7.3.2020 – Grandhotel PRAHA, Tatranská Lomnica
14.3.2020 – Hotel Slovakia, Žilina
28.3.2020 – Hotel Holiday Inn, Trnava