O firme

Popis

Boutique Hotel Hviezdoslav ****

Boutique Hotel Hviezdoslav **** je prvý boutique hotel vo Vysokých Tatrách v historickom centre kráľovského mesta Kežmarok.

Svoj názov s hrdosťou nesie po najväčšom slovenskom spisovateľovi Pavlovi Országhovi Hviezdoslavovi.

Úžasnú polohu hotela na križovatke troch národných parkov Tatranský národný park, Pieniny a Slovenský raj, presne vystihujú aj slová samotného majstra pera: „Pozdravujem vás, lesy, hory, z tej duše pozdravujem vás“!

  • Prežite svoj svadobný deň naozaj výnimočne. Hotel Hviezdoslav Vám ponúka usporiadanie svadby, o ktorej sníva každá nevesta – svadby v Tatrách!
  • Dokonalá luxusná svadba

Hotel Hviezdoslav píše svoj príbeh v štyroch zrekonštruovaných budovách zo 17. storočia. V jednej z nich dokonca spisovateľ aj žil a tvoril počas svojho štúdia na slávnom kežmarskom lýceu. Aj vy sa môžete prebúdzať ako slávny spisovateľ v jednej z našich 30 izieb typu Štandard, De Luxe alebo Apartmán. Jedlo ako jedna báseň vám pripravíme v našej štýlovej á la carte reštaurácii Poézia.

Regionálne špeciality i jedlá medzinárodnej kuchyne, pozornosť venujeme aj bezmäsitým jedlám.

Vône, ktoré sa nesú z hotelovej kuchyne dokonalo ladia k aktuálnemu ročnému obdobiu a pri príprave jedál sa dbá na čerstvé suroviny. Milovníkov oddychu zláka letná terasa, kde si môžu užiť krásny výhľad na monumentálnu baziliku alebo Belianske Tatry, popri tom popíjať kávu a začítať sa do obľúbenej knihy. Štýlové eventové priestory nášho hotela, podčiarknuté našimi dlhoročnými organizačnými skúsenosťami a zvýraznené skvelým cateringom, sú predpokladom úspešnej svadby či eventu na vysokej úrovni.

K dispozícií sú vám Thökölyho salón, Maršalský salón, Eventová sála Sophia.

  • Eventová sála Sophia s kapacitou do 90 osôb je vhodná na svadby, konferencie, spoločenské akcie, rauty, plesy, školenia.
  • Thökölyho salón je určený na obchodné rokovania, menšie školenia, porady či semináre, ale aj na rodinné oslavy a iné menšie spoločenské akcie.
  • Maršalský salón je ideálny pre jedinečné chvíle večere ako za čias romantikov, rodinné oslavy alebo degustáciu tematických menu, o ktorých sa dajú písať sonety.

Špeciálna ponuka

Tá jediná a výnimočná, taká bude vaša vysnívaná poetická svadba.

So štipkou histórie, nádychom romantiky a súčasných moderných prvkov.

Zaľúbené spomienky zostanú vryté vo vašom srdci a svadobné fotografie budú navždy zrkadliť váš splnený živý sen.

Svoju svadobnú noc strávite v romantickom apartmáne v provensálskom štýle, v posteli s baldachýnom.

Pre svadobných hostí ponúkame zľavu 20% z pultových cien ubytovania (podmienka min. 10 izieb)

Kapacita

  • Kapacita hostí:50-80
  • Pre ubytovanie:50-80