O firme

Popis

CEREMONI

CEREMONI - svadobné a spoločenské šaty, organizácia svadieb, štylizácia svadobných fotení, predaj svadobných darčekov a doplnkov.
Požičiavanie a predaj svadobných a spoločenských šiat značky PRONOVIAS, vlastná kolekcia svadobných šiat, zákazkové šitie svadobných šiat a šiat pre družičky, šaty pre svadobné mamy, detské šaty a detské doplnky, pánske doplnky, šperky a vlasové ozdoby, svadobné topánky, svadobné oznámenia a obrúčky, c-outlet.
Ponúkame Vám celkové svadobné poradenstvo, organizáciu svadby a všetko potrebné k Vášmu svadobnému dňu.
Spoločnosť Ceremoni sa stala dôveryhodným priateľom, dnes spolupracujeme s rozmanitými podnikateľmi po celom Slovensku. Je za nami 20 rokov poctivej práce a ďalšie sú pred nami.

Preferujeme osobný kontakt

Poznáme to z vlastnej skúsenosti, hodiny strávené na webe prezeraním si nekonečného množstva svadobných šiat bez konca. Chceme Vám to uľahčiť a preto si na našej stránke môžete pozrieť týchto niekoľko vybraných modelov z našej ponuky a všetky ostatné vám predstavíme osobne v našom salóne.
  • Je lepšie raz skúsiť ako stokrát vidieť
 

Výstava SVADBA

Máme za sebou 20. ročníkov výnimočného projektu VÝSTAVA SVADBA, ktorý organizujeme pravidelne už od r. 2000 v Košiciach. Naši hostia si každý rok môžu vychutnať všetko na jednom mieste, čo svadobný trh ponúka. Salón CEREMONI a aj ostatní vystavovatelia prinášajú to najlepšie z oblasti odievania, šperkov, vizáže, floristiky, fotografie, cateringu, svadobných oznámení, dopravy a množstva ďalších svadobných doplnkov.
  • 27.03.2020 | Hotel DoubleTree by Hilton, 09:00 – 18.00 hod.
  • „Inšpirácia & Elegancia na jednom mieste”
 
INSTAGRAM >>

Video