O firme

Popis

Easywedding.sk - svadobný eshop

Svadobné doplnky - naozaj všetko, čo potrebujete ku svadbe, od rozlúčky so slobodou až po samotnú svadbu.
Začínali sme v roku 2007 ako dve nadšené žienky, ktoré milovali svadby, radi plnili želania neviest a ženíchov. Ako jedna z prvých firiem sme ponúkali kompletné služby svadobnej agentúry.
  • V roku 2013 sme otvorili náš svadobný eshop, ktorý skvelo dopĺňa potreby nás ako svadobnej agentúry, ale aj všetkých tých, ktorý si radi vytvárajú svadby a oslavy sami a hľadali niečo iné, krásne, dokonalé… A odvtedy sa každý rok snažíme prinášať nové a nové nápady a produkty do nášho malého sveta drobnosti a tým robiť radosť nielen sebe ale aj všetkým Vám.

  • U nás nakúpite tovar za nižšie ceny ako pri využití iných foriem obchodu. Okrem toho ušetríte aj čas strávený hľadaním tovaru po kamenných predajniach.
  • V našom internetovom obchode sa sústreďujeme výlučne na kvalitné produkty. K nim sa snažíme pridávať kvalitné služby potrebné na vybavovanie Vašich otázok, dopytov alebo objednávok. Sme Vám k dispozícii aj na riešenie problémov, ktoré môžu vzniknúť pri používaní tovaru, či uplatňovaní záruk.
  • Náš svadobný eshop Easywedding.sk je pre každého, kto sa venuje svadobnej výzdobe, pre šikovné budúce nevestičky, družičky a aj pre svadobné agentúry.

Celá ponuka Easywedding.sk  tu>>
Sledujte náš INSTAGRAM>>