O firme

Popis

Hotel Elizabeth**** Trenčín

Jedinečný okamih si zaslúži výnimočné miesto. Historická budova hotela Elizabeth v Trenčíne, nachádzajúca sa pod stredovekým Trenčianskym hradom, ponúka ideálne priestory pre Vašu svadbu po akej túžite. Vieme sa prispôsobiť Vašim predstavám o dokonalej svadbe. Disponujeme priestormi s kapacitou         do 120 hostí, ktoré vieme variabilne prispôsobiť a pripraviť podľa Vašich želaní. Priestory v tematických salónikoch, elegantnej reštaurácii, secesnej Kaviarni Sissi a v najväčšom priestore Kongresovej sále vieme variabilne pripraviť až pre 120 hostí.
Dôverujte našim skúsenostiam a Váš svadobný deň sa stane najkrajším dňom pre Vás i pre Vašich najbližších.  

Civilný svadobný obrad

Nezabudnuteľný svadobný obrad zažijete v najromantickejšom hoteli, v ktorom sa snúbi história, štýl a elegancia. Obrad je možné pripraviť vo foyer pri fontáne s kapacitou do 50 hostí, alebo v hotelovej lobby s nebeským stropným výhľadom s kapacitou do 100 hostí. Ak snívate o obrade pod holým nebom, ani to nie je pre nás problémom. Terasa Marca Aurélia s výhľadom na hradné bralo splní aj túto požiadavku. Kapacita terasy je do 50 hostí.  

Rozlúčka so slobodou či žiadosť o ruku

Žiadosť o ruku v najromantickejšom hoteli na Slovensku. Luxusné ubytovanie, výnimočná reštaurácia, kaviareň, bar, wellness centrum – to je ideálne miesto pre rozlúčku so slobodou. U nás môžete osláviť zásnuby s rodinou v niektorom z našich salónikov alebo na letnej terase, z ktorej je viditeľný unikátny, takmer 2000 rokov starý rímsky nápis.  
Hotel Elizabeth**** má kapacitu ubytovania pre 144 osôb v 78 izbách, kapacita pre svadobnú hostinu:
  • Salóniky 2x25, 1x20, 2x16
  • Kongresová sála 2x40
Každoročne pre Vás organizujeme svadobnú výstavu - aktuálne info TU >>  

Video

Kapacita

  • Kapacita hostí:120
  • Pre ubytovanie:120
  • Poznámka