Galéria

O firme

Popis

Hotel Elizabeth

Výnimočné miesto pre jedinečný okamih

Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Tieto nezabudnuteľné okamihy začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš veľký deň, kedy Vašu lásku oslávite s rodinou a priateľmi u nás v Hoteli Elizabeth. Na základe dlhodobej tradície a reputácie pre štýl a eleganciu je Hotel Elizabeth ideálnym miestom pre veľkú svadbu, ale i pre menšiu, intímnejšiu slávnosť. Naši skúsení svadobní koordinátori budú potešení sa s Vami stretnúť a ponúknuť Vám radu, tak aby príprava na Vašu svadbu prebehla čo najľahšie. A čo viac, na základe vzájomnej konzultácie radi zorganizujeme Vašu svadbu na kľúč.

Civilné obrady

V Hoteli Elizabeth Vám s radosťou usporiadame intímny, civilný, svadobný obrad. Ponúkame niekoľko tematických miestnosti z ktorých si je možné vybrať, naša kapacita sa pohybuje v rozmedzí od 4 do 70 hosti. Tím Hotela Elizabeth, s množstvom nazbieraných skúseností, vytvoril vrelú a priateľskú atmosféru ktorá nadchne nielen Vás, ale i Vašich hostí.

Rozlúčka so slobodou či žiadosť o ruku

Unikátna atmosféra historického Hotela Elizabeth, ktorý sa nachádza v srdci mesta priamo pod stredovekým trenčianskym hradom je to pravé miesto aj pre romantickú žiadosť o ruku. Luxusné ubytovanie, výnimočná reštaurácia, kaviareň, bar, wellness centrum a mnoho iného je ideálne aj pre jedinečnú rozlúčku so slobodou. U nás môžete osláviť zásnuby s rodinou v niektorom z našich salónikov alebo na letnej terase, z ktorej môžete na hradnej skale obdivovať unikátny, takmer 2000 rokov starý rímsky nápis. hotel elizabeth, svadba trencin
Hotel Elizabeth**** má kapacitu ubytovania pre 144 osôb v 78 izbách, kapacita pre svadobnú hostinu:
  • Salóniky 2x25, 1x20, 2x16
  • Kongresová sála 2x40
Každoročne pre Vás organizujeme svadobnú výstavu... INSTAGRAM> YOUTUBE>  

Video

Kapacita

  • Kapacita hostí:120
  • Pre ubytovanie:120