classiera loader

Typy a cenník prezentácií

Typy prezentácií, aktuálne bonusy, cenník a odporúčanie pre výber

 

Počas obmedzení sme pomáhali svadobným dodávateľom. Podporíme Vás aj teraz.  Zavolajte nám 0905 210 678 a dohodnite si individuálne podmienky. 

Trvanie prezentácie* sa automaticky PREDLŽUJE o dobu obmedzení, či lockdownu (každý dodávateľ individuálne).


svadobny vyhladavac, nasa svadba, svadba, Typy a cenník prezentácií


Aktuálny cenník je platný do 15.7.2022

v tomto termíne je potrebné mať prezentáciu už nahodenú/ zverejnenú


ZÁKLAD

 • 1 rok | cena 85 €
 • zaradenie do kategórie, registrácia vo vyhľadávaní na mape, logo alebo foto dodávateľa, názov dodávateľa, kontakt (adresa, tel., mail, web, FB), text do 200 znakov*, fotogaléria 1 ks, kontaktný formulár (v prípade 1/4 ročnej platby Vám bude automaticky zasielaná pravidelná faktúra na úhradu a tým prezentácia zverejnená nepretržite)
 • Základná a ekonomicky výhodná prezentácia určená pre každého s preklikom na Vašu web stránku, príp. FB. Vhodná pre dodávateľov svadobného tovaru, DJ, kapely, starejších, kameramanov, fotografov, väčšie kozmetické a kadernícke salóny, predajne obuvi alebo svadobných doplnkov. Aj s minimom informácií plne postačujúca, keďže privedie zákazníkov ku Vám na web stránku.
  Pozn.: bez uvedenia HORECA kapacity sály, či ubytovania

ŠTANDARD – najobľúbenejší typ prezentácie

 • 1 rok | cena 120 €
 • zaradenie do kategórií, registrácia vo vyhľadávaní na mape, logo dodávateľa, názov dodávateľa, kontakt (adresa, tel., mail, web, FB, Instagram, TripAdvisor, YouTube), text do 400 znakov*, kapacita sály / ubytovania, fotogaléria max. 5 ks, kontaktný formulár
 • Optimálna prezentácia určená pre každého s dostatočným rozsahom textu a počtom prezentačných fotografií. Vhodná pre svadobné agentúry, svadobné salóny, dodávateľov oznámení a pre oblasť HORECA (reštaurácie, penzióny a menšie hotely)

PRÉMIUM

 • 1 rok | cena 180 €
 • zaradenie do kategórií, registrácia vo vyhľadávaní na mape (všetky prevádzky), logo a názov dodávateľa, kontakt (adresa, tel., mail, web, FB, Instagram, TripAdvisor, YouTube), kapacita sály a ubytovania, text neobmedzene, špeciálna akcia, fotogaléria do 25 ks, videoprezentácia, trvalé zobrazenie TOP, kontaktný formulár, “Last minute” voľné termíny, PR článok*
 • Plnohodnotná prezentácia na vyššej úrovni s trvalým umiestnením a označením TOP, určená napr. pre hotely poskytujúce ubytovanie, priestory na svadobnú hostinu, výzdobu a ďalšie svadobné služby, pre väčšie spoločnosti, s videoprezentáciu a špeciálnou akciou, príp. uvedením ďalších prevádzok/ predajní
  * PR článok je potrebné zaslať aj s ilustračnou fotografiou na info@nasa-svadba.sk

Prehľadný tabuľkový cenník prezentácií Nasa-svadba.sk  – TU>>

 

PRIDAJTE SVOJU PREZENTÁCIU >>

 

Naše trvalé bonusy:
VÝSTAVNÝ – 2 mesiace prezentácie naviac * VERNOSTNÝ – ste už našim klientom? Každú ďalšiu objednávku máte výrazne výhodnejšiu * Máte záujem o viac prezentácií alebo o ich sprostredkovanie? Využite individuálny MNOŽSTEVNÝ bonus.
Špeciálne akcie sa nedajú kombinovať so stálymi bonusmi, iba pri individuálnej ponuke. Viac info o bonusoch na tel.: 0905 210 678
Ak máte individuálnu požiadavku, kontaktujte nás>> 0905 210 678

 

Svadobný vyhľadávač Nasa-svadba.sk bol založený v roku 2017 a spustený v januári 2018.
V reklame pracujeme od roku 1998 – sme Váš reálny marketingový nástroj.
Váš svadobný booking Nasa-svadba.sk | *

Cenník je platný do vydania nového. Pre špeciálne požiadavky ohľadne propagácie prosím kontaktujte prevádzkovateľa portálu AD ACTA PROMOTION s.r.o.

TOP partneri