classiera loader

Som svadobný dodávateľ

Som svadobný dodávateľ

Vitajte na našom svadobnom vyhľadávači

Poskytujete svadobné priestory, služby alebo tovar?

Ste overený a uznávaný svadobný dodávateľ alebo poskytujete svadobné priestory? Prezentujte sa na našom svadobnom vyhľadávači pre budúce nevesty a ženíchov, pomôžte im nájsť Vašu ponuku a zviditeľnite sa vďaka propagácii a návštevnosti portálu nasa-svadba.sk bez veľkých investícií do marketingu.

S filtrovaním kategórie, s Vašou prehľadnou prezentáciou a s kontaktným formulárom priamo na Vás môžete obsadiť prázdne kapacity kongresových sál, banketiek, či reštaurácií alebo zvýšiť predaj svadobného tovaru a služieb.

Registrovaný dodávateľ s celoročnou prezentáciou je zaradený aj na vyhľadávanie na mape, s vyhľadaním podľa zadanej lokality alebo aktuálnej polohy zadávateľa.

 


svadobny vyhladavac, nasa svadba, svadba

Môžete o sebe dať vedieť informačne zdarma alebo Vám vyhovujúcou prezentáciou. Na výber sú 4 základné platené formy propagácie alebo spomínaný kontaktný zápis zdarma.
Pred pridaním prezentácie je potrebná registrácia a následné prihlásenie. Všetky informácie k pridaniu prezentácie nájdete na nižšie uvedených linkoch:


O nás

nasa svadba, svadba, korytinova, andrea korytinova, svadobny vyhladavac, AD ACTA PROMOTION, svadobny planovac, planovac, nasa-svadbaA ako to celé začalo?
Reklamnú agentúru som založila v roku 1998 (ako FO a v roku 2014 sa pretransformovala na aktuálnu s.r.o.). So svadobnou tematikou som začala pracovať o niečo neskôr, v oblasti tlačovín a svadobnej fotografie. Dlhoročnou prácou a spojením týchto činností vznikla začiatkom roku 2017 myšlienka pomôcť jednak budúcim mladomanželom uľahčiť hľadanie svadobných služieb ale hlavne pomôcť dodávateľom mať účinné promo a prezentáciu bez vysokých nákladov na reklamu a zviditeľniť sa v tomto špecifickom, no nemalom odvetví (na Slovensku sa robí cca 30.000 sobášov ročne).

 

Mojim cieľom je vytvoriť naozaj účinný a silný marketingový nástroj pre svadobných dodávateľov a reálne fungujúci a časom veľký svadobný vyhľadávač. Vďaka Vašim kvalitným službám a našej aktívnej práci v marketingu verím, že to vytrvalou prácou dokážeme:)

 

Teším sa na spoluprácu
Andrea Korytinová

 

V prípade otázok a individuálnych riešení nás neváhajte kontaktovať:
info@nasa-svadba.sk
tel.: +421 905 210 678

 

Buďte informovaný – prihláste sa do info mailingu >

TOP partneri