classiera loader

O nás

Svadobný vyhľadávač Naša-svadba.sk

prvý slovenský svadobný vyhľadávač

Milé budúce nevestičky a ženísi, rozhodli ste sa svoju lásku spečatiť sobášom a pomaly sa pripravujete na svoj veľký deň?
Neviete, čo skôr začať vybavovať, príp. ako si zostaviť svadobný plánovač, kde hľadať tie pravé obrúčky, svoje vysnené šaty, aký make-up, účes, topánočky si dať na svoj deň „D“, kde mať hostinu, prípadne ubytovať hostí, aké svadobné auto, kyticu, výzdobu, jedlo, dokonalú svadobnú tortu, hudbu, oznámenia, fotografa…

  • Áno, je toho naozaj veľa, aby bolo všetko podľa Vašich predstáv a bezchybné.

Preto sme pre Vás pripravili jednoduchú pomôcku – Svadobný vyhľadávač

svadobny vyhladavac, nasa svadba, svadba, prvy slovensky svadobny vyhladavac

U nás nájdete

dodávateľov všetkého, čo sa týka svadobnej prípravy aj svadobnej hostiny. Jednoducho zadajte kategóriu, akú potrebujete a nájdete všetko pre Váš dokonalý deň na jednom mieste! Registrovaného dodávateľa nájdete aj PREHĽADNE NA MAPE podľa zadanej lokality alebo Vašej aktuálnej polohy.
Neustále pracujeme na pridávaní nových dodávateľov, teda nájdete ich u nás čím ďalej, tým viac:)
Pripravujete menšiu svadbu, alebo potrebujete veľkú sálu pre veľké množstvo svadobčanov? Zadajte si vyhľadávanie podľa kapacity a zobrazia sa len relevantné ponuky.

Každý dodávateľ má svoju prehľadnú prezentáciu a ak Vás zaujme, môžete ho pohodlne, priamo z našej stránky, kontaktovať pomocou formulára. Jednoducho doňho zadajte Vašu požiadavku, či už termín svadby alebo požadovaný počet hostí na hostinu a odošlite. Vďaka nám budete kontaktovať priamo tú osobu, ktorú potrebujete a ktorá sa bude o Vás starať, bez zbytočného a zdĺhavého hľadania na rôznych miestach. Budeme sa snažiť časom zhromažďovať aj odporúčania od novomanželov, ktoré Vám príp. môžu pomôcť pri rozhodovaní vo výbere.
Prajeme Vám, aby ste si u nás našli všetko, čo budete potrebovať pre Váš dokonalý deň.

Váš svadobný vyhľadávač:)

♥ Aby ste na nič nezabudli, pripravili sme pre Vás  PREHĽADNÝ a JEDNODUCHÝ SVADOBNÝ PLÁNOVAČ A ROZPOČET v 1 
   (PDF na stiahnutie a pre tlač vo formáte A4)

Návody a tipy používania nájdete v častých otázkach.


nasa-svadba, svadba, nasa svadba, logo, logo nasa svadba, svadobny vyhladavac

 

Poskytujete svadobné služby? Všetky informácie pre Vás nájdete TU >>

TOP partneri