Galéria

O firme

Popis

Wellness Hotel Patince **** je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.
Ponúkame Vám nielen odborníkmi zostavené pobyty a služby, ale aj osobitný prístup ku každému klientovi podľa individuálnych želaní.
Tím našich odborníkov sa bude o Vás starať a rozmaznávať Vás tak, aby ste sa tu cítili čo najpríjemnejšie. Tým sa pobyt vo Wellness Hoteli Patince stane pre Vás zážitkom z oddychu, za ktorým sa k nám budete radi vracať zas a znova.

Špeciálna ponuka

Ak sa u nás ubytuje, tak v našom hoteli zažijete WELLNESS ROZLÚČKU SO SLOBODOU. V rámci našich všetkých pobytových balíkov budete mať k dispozícii:

- ubytovanie v **** hoteli

- polpenzia – raňajky a večere formou bufetových stolov alebo výberom zo 4-chodového menu

- neobmedzený vstup do bazénového sveta s TERMÁLNOU VODOU s blahodarnými účinkami na pohybové ústrojenstvo – veľký relaxačný bazén, sedací kľudový bazén, 10-miestna vírivka, detský bazén s toboganom

- neobmedzený vstup do saunového sveta – fínska sauna, švédska sauna, parná sauna, bylinková aromatická sauna, ľadový relax, vírivý bazén, odpočiváreň, ochladzovací bazén

- neobmedzený vstup do fitness centra

- parkovanie

- free WiFi

Ak si zvolíte konkrétny typ balíka, tak môžete mať každý deň inú procedúru: napr. masáž, kúpel, zábal, či starostlivosť o pleť a tak sa nechať rozmaznať.

 

V rámci zábavy podľa sezóny a dostupnosti:

- bowling centrum: bowling, billiard, šípky

- tenis, stolný tenis, minigolf, beach volejbal, cvičenia jógy

- mnoho ďalšieho a samozrjemosťou je príprava programu na mieru :)

 

Video

Kapacita

  • Pre ubytovanie:120
  • Poznámka

  • Kapacita hostí pre ubytovanie 255.